14 şubat 2013 Sevgililer günü

 

“AŞkın yüzlerce neŞteri, ruhun damarlarına sokuldu ve oradan gönül adı verilen bir damla aldı. AŞk öyle engin bir denizdir ki, ne kenarı vardır, ne de ucu bucağı.”

 

Hz. Mevlâna

 

 

Sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

 

 

Sen benim hayatımda olduğun surece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

 

 

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yansızlığımı, çaresizliğimi. YavaŞ yavaŞ eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

 

 

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!

 

 

GüneŞin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iŞte o en büyük gerçek…

 

 

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaŞatan tek duygu senmiŞsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

 

 

Seni sevdiğim kadar yasasaydım olumsuzluğun adını aŞk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aŞkım!

 

 

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aŞkı olmasa, inan hiç bir Şeye değmezdi yasamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

 

 

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri astı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

 

 

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

 

 

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim üzüldüğünde gözyaŞlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

 

 

Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.