Cinsel Mutluluk

                    

Bu yazımızda erkeği yatak da çıldırtmanın taktiklerini vereceğiz deneyin iŞe yarıyor 

Erkek de en az kadın kadar beğenildiğini, sevildiğini ve istendiğini bilmek ister.Birçok kadın kendisine ve eŞine zevk vermek konusunda bedenini teslim etmekten öte bir çaba göstermez. Kadının bedeni erkeği uyarabilir ama onun tatmin olmasına yetmez. Bu yüzden, kadının da seviŞmeye katılması, hevesli olması ve sevgi göstermesi gereklidir.

Erkekler de ilgi ister

Her kadın bir erkeğin dikkatini nasıl çekeceğini, gizli zevkler vaat etmesini, isteğini belli etmesini, davranıŞlarıyla umut vermesini bilir. Ancak sadece bir erkeği elde etmek istediğinde ya da bir baŞka kadınla rekabet ettiğinde bu davranıŞları uygular.

Oysa erkekler de tıpkı kadınlar gibi arada sırada da olsa baŞtan çıkarılmak ister. Bir erkeği tanımak demek onu nelerin uyardığını bilmek demektir. Gidip kucağına oturmak, karŞısında çekici biçimde soyunmak, arzu dolu bakmak, sevgi dolu sözler söylemek cinsel heyecan uyandırabilir.

Ona iltifat edin

Kadın kendi bedeninin zevk verdiğini, teninin yumuŞaklığından, göğüslerinin dolgunluğundan, kalçalarının kıvrımından hoŞlandığını hep duymak ister de erkeğinin de böyle istekleri olabileceğini düŞünmez nedense. Oysa erkek de görünüŞünün, omuzlarının geniŞliğinin karnının düzlüğünün, bacaklarının adalesinin, teninin kokusunun beğenildiğini duymak ihtiyacındadır. GörünüŞü yakıŞıklı olmasa da mutlaka güzel bir tarafı vardır ve bu tarafın beğenildiğini duymak erkeği çok mutlu eder. AŞk oyunlarına tam olarak katılan bir kadın eŞinin bedenini ne kadar beğendiğini, sevdiğini, heyecanlandırdığını göstermelidir. Duydukların dokunarak, kelimelere dökerek ifade etmeyi öğrendikçe eŞini fiziksel bir varlık olarak daha iyi tanımaya ondan daha çok zevk almaya baŞlar.

Bol bol öpün

Kulak memelerini hafif hafif ısırmak erkeği çok çabuk uyarır. Erkek ensesinin, boynunun, omuzlarının, sırtının, kalçalarının, göbeğinin okŞanmasından da hoŞlanır. Canı yanmadığı sürece ısırılma da hoŞuna gider.

Göbek deliği ile bacakların üst iç bölümleri de genellikle duyarlı olur. Erkek gövdesinin en duyarlı organları ise penis ile testis torbalarıdır. Aynı zamanda en çabuk incinen yerler de yine bu organlardır. Bazı erkekler penislerine dokunulmasını istemezler çünkü meni akımını denetim altına alamazlar ama tecrübeli ve kendilerini tutabilen erkekler penislerinin elle okŞanmasından büyük zevk aldıklarını söylerler.