güzel sözler,aŞk sözleri,

Yanağına düŞen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaŞmak istediğinde yüzünü rüzgara dön ordayım.

 Yapraklar sararıp dökülürken yere, yaŞlı gözlerini çevirip göklere, hergün istemem yılda bir kere adımı anmayı sakın unutma!

Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip anlamaya hiç çalıŞmamak gerekir.

 Birgün sevgilim sordu aŞk nedir diye biraz zaman istedim düŞüneyim diye ertesi gün gördüm onu bir baŞkası ile kulağına fısıldadım aŞk ızdıraptır diye.

 Seni seviyorum diyen sözlere değil, senin için ağlayan gözlere inan.

 Seni ben değil gözlerim Şeçti onlar sevdi onlar beğendi sen benim değil onlarınsın, gittiysen bana ne onlar ağlasın.

 Gözleriyle gözlerine göz koyanın gözlerimle gözlerini oyarım, gözlerini gözlerden sakın gözlerin gözlerime lazım.

 Ne yeminler bozdum geceler büyürken sensiz ne yeminler bozdum yıllar geçerken sitemsiz ne yeminler bozdum tarifi bile imkansız, senin içın ey Gülüm.

 Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana uzakta olduğun için tutkunum sana hani en güzel aŞklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aŞığım sana!

 Yeryüzünde biten her aŞk için gökyüzünde bir melek ağlar.

Unuturum desem de inanma sakın ömrümce kalbimden silinmez adın bir sizi içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

 Beni bir dakika değil bir saniye değıl bir saniyenin onda biri kadar sev. Bir yıl değil on yıl değıl bin yıl mesut ölürüm.

 Gözleri uzaklıklar değil bazen de göze alamadığımız yakınlıklar acıtır.

 İnsanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aŞık olurlar.

 Yarı dalgalı olmamalı deniz, ya durmalı ya kudurmalı; ya girmeli hançer sonuna kadar ya da kınından hiç çıkmamalı; yarı gönül vermemeli sevgili sonunda sevmeyecekse hele yarı dudak hiç doyasıya öpmeyecekse.

 Onun güzelliğını herkes görüyorsa o bence az güzeldir. Herkes biliyorsa o bence hıç güzel değildir. Onun güzelliğini yalnız ben görüyorsam bu sevgidir. Onün güzelliğini yalnız ben biliyorsam bu aŞktır. Hiç kimse bilmiyorsa bu yanlızlıktır.

 Hayat yaŞandığı kadar vardır. Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya hayallerdeki ümittir. Hüsranı ise birtek yerde kabul ediyorum. YaŞamak varken yaŞayamamıŞ olmak da.

Uçsuz bucaksız gökyüzünde kanat çırpan martıların sonsuz huzuru anlatan denizin maviliğinde gördükleri kendi yansımaları kadar eŞsız hayat. Gülümsedikçe ve umut ettikçe yaŞamaya değer.

 Kimsesizim hıŞmım da yok hasmımda. Görünmezim cismim de yok resmim de, dil üzmezim, tek hece var ismimde barınağim gönül denen yer benim, benim adım aŞk.

 Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

 Yarınlar hep güzel olacak derler oysa bügünlerde dünlerin yarını değil mi.

 Bir aptalın sizi öpmesine izin verin ama bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla!

Sevgi basittir, karmaŞık olan bizleriz. Sevgi güzen verir insanlar aldatır. Sevgiye herzaman güvenilir insanlara asla!

 Sana en muhtaç olduğum Şu anda gel! YaŞamak olsan da gel ölüm olsan da gel!

 Gidenler yokluklarıyla değıl giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler.

 İçine düŞen her hüzün damlası sana seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın