3 Ağustos 2013 Kadir Gecesi Sözleri

 

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

 

Allah’ın aŞkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, Şu fakiri de an bu gece. Kadir geceniz kutlu olsun.

 

 

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle,Dualarınız Kabul Kadir Geceniz Mübarek Olsun….

 

 

“Kim faziletine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesi’ni ihya ederse Allah onun bütün geçmiŞ günahlarını bağıŞlar” HADİS

 

 

O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taŞımak için bölük bölük inerler; her çeŞit barıŞ, huzur, saadet ve güven taŞırlar… ta Şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.

 

 

İlahi Esintilerin kalpleri okŞadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleŞmek dileğiyle, Kadir Gecenizi Kutlarım.

 

 

Bu gece kulun yalvarıŞ ve yakarıŞlarını Yüce Mevla”ya sunacağı ve O”nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Kadir geceniz hayırlı olsun !

 

 

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen mübarek olsun.

 

 

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağıŞlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

 

 

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coŞsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun

 

 

Kuran da Kadir Gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi Şehrin Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyruluyor. Bu nedenle bu geceyi ihya edelim.. Kadir geceniz hayırlı olsun..

 

 

Mübarek Kadir Gecenizi kutlar, her Şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

 

 

Öyle bir gecedir ki İslamın ıŞığının yer yüzüne yansımaya baŞladığı andır. Öyle bir gecedir kalplerimiz ve ruhumuzun iman aŞkıyla dolmaya baŞladığı andır. Böylesine önemli bir gece Kadir Geceniz mübarek olsun