Ramazan,Bayramı,bayrami,sozler,sozleri,sözleri,en,güzel,harika,2015,kutlama,tebrik,paylaŞım,forum

Dünya”da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Dualarım Sizinle Birdahaki ramazan Bayramında Güzel Anılara imza Atmak dileği iLe Ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun.

Küskünlerin barıŞtığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve Şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz Şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleŞtirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,Bayramınız mübarek olsun.

şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan bayramımız mübarek olsun.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi Olarak yaŞayalım, soframıza bereket kabrimize Merhamet dileyelim, Hayırlı Ramazanlar.

Allah’u Teala iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin… Cennetiyle, cemaliyle müŞerref eylesin Rıdvan-ı Ekberine vasıl eylesin. Ramazan ayınız mübarek olsun

Dostlukların sevgi ile beslendiği bu mübarek Ramazan ayında gönlünün sevgi ile dolup taŞmasını dilerim…

KardeŞliğin daimi olduğu, sevgilerin birleŞtiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı bu mübarek Ramazan ayının sizlere güzellikler getirmesini dilerim

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim.