14 subat Sevgililer günü Mesajları

 

Ona Sevginizi Anlatan Bir Sayfa Hazırlayın.
Günümüzde ücretsiz olarak çok rahat birçok servisten bir blog sayfası sahibi olabilir ve bu blog sayfa veya sayfalarınızı kolayca istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Çoğu blog sayfalarında talimatları okursanız o sayfayı düzenlemek, mail göndermek kadar kolaydır.
Bu blog sayfasına onunla çekilmiŞ resimlerinizi koyabilir, ona olan hislerinizi yazabilir, onunla gittiğiniz tatilleri anlatabilir ve internette rahatça bulabileceğiniz hareketli gif resimlerle sayfanızı hoŞ bir hale getirebilirsiniz. Bu blog sayfasının nasıl olacağı tamamen sizin yaratıcılığına bağlıdır. Blog’unuz hazır olduktan sonra blog adresini facebook gibi sık kullandığından emin olduğunuz bir sosyal paylaŞım sitesinde paylaŞmak eminiz çok hoŞuna gidecektir. Herkes sevgilisinin sevgisini dünyaya ilan etmesinden çok etkilenir.

 

* Kahvaltıda Kalp şeklinde Sandviç Hazırlayabilirsiniz.
Eğer çok teferruatlı bir kahvaltı hazırlamaya vaktiniz yoksa kare Şeklinde iki dilim ekmekten hazırladığınız bir sandviçi ortadan hafif çapraz bölerek her iki tarafı kalbin iki tarafına benzeyecek Şekilde kesin ve sandviçinizin iki tarafını birleŞtirin ve bu Şekilde sevgilinize servis edin kesinlikle begenecektir.

 

 

*Kendisine Bir HoŞ Geldin Sürprizi Hazırlayın.
Sizin evinizin giriŞine veya sevgilinizin evinin giriŞine, kırtasiyelerde rahatça bulacağınız kendinden yapıŞkanlı harflerle ona olan hislerinizi yazın. Eve girer girmez bunu görmek kesinlikle bir coŞku yaŞamasına sebep olacaktır. Hatta bu harfleri bir süre orada bırakın. O anı hatırlamanızı sağlayıp kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.