Tek suçu sevgilisiyle birlikte olmak

Birleşik Arap Emirlikleri’nde evli olmayan çift cinsel ilişkiye girdikleri için Şeriat mahkemesi tarafından 100 kırbaç cezasına çarptırıldı ve o akıl almaz inanılmaz olay gencin bütün vücudunu mahvetti..

Adı N.M olarak açıklanan Filipinli hizmetçi kadın ile adı S.M. olarak açıklanan Bangladeşli erkek arkadaşının, cezalarının infaz edilmesinin ardından sınır dışı edilmyeni talimatı da verildi.
Polis çifti, bir ev sahibinin, S.M.’yi evden ayrılırken gördüğünü bildirmesi üzerine tutukladı.
Müslüman olan çift, çıkarıldıkları mahkemede evlilik dışı cinsel ilişkiye girdiklerini itiraf etmelerinin ardından kırbaç cezasına çarptırıldı. Çift, kadının hizmetçi olarak çalıştığı işverenin evinde birkaç kez cinsel ilişkiye girdiklerini anlattı.
Adamın cezasının infaz edildiği belirtilirken, ortaya çıkan fotoğrafın da adama ait oluduğu sanılıyor. Adamın ayrıca eve yasa dışı şekilde girdiği için bir yıl hapis cezasına çarptırılabileceği de öne sürüldü.
Ülkede, Şeriat uyarınca zina yapan Müslümanlar kırbaç cezasına çarptırılıyorlar. Eğer Müslüman değillerse sadece hapse atılıyor ve sınır dışı ediliyorlar.